Darčeková poukážka Akreditovaný kurz MANIKÚRA

Cena 450.00
Pôvodná cena 523.25, Zľava 14 %
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 375.00
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

AKREDITOVANÉ KURZY NECHTOVÉHO DIZAJNU

AKREDITOVANÉ KURZY NECHTOVÉHO DIZAJNU

Sme tu pre Vás od roku 2001, o tom ako robíme našu prácu horvorí za nás naša práca v podobe stoviek úspešných absolventiek z ktorých niektoré dosahujú v nechtových súťažiach tie najprestížnejšie ocenennia. Váš úspech je aj naším úspechom…

č. akreditácie 1996/2011/55/1

Veľa našich študentiek k nám prichádza s túžbou naučiť sa niečo nové, niektoré túžia po zmene kariéry, iné sa vždy zaujímali o nechty a hľadajú ten správny darček pre seba, ktorým by ich obdarovali ich blízki.

Všetky dôvody však majú rovnaký základ: Chcú urobiť správne rozhodnutie a uspieť.

Vy môžete tiež!

U nás pracujeme s najmodernejšími pomôckami, používameodbornú literatúru, profesionálne produkty najvyššej kvality a v nie konečnom rade sú naše osnovy koncipované tak, aby ste svoj čas strávený v našom školiacom stredisku využili čonajefektívnejšie v príjemnom prostredí a pod vedením skúsenej lektorky, ktorá pracuje ako aktívna nechtová dizajnérka už od roku 2001.

Všetky prísady pre nadobudnutie praktických skúseností, sebadôvery s certifikátom akreditovaným Ministerstvom školstva SR.

Pretože vieme aké to je začínať, pre naše absolventky kurzov máme pripravené významné zľavy a balíčky kurzov ktoré sú nastavené tak by ste mali čo najľahší štart.

Teraz niečo o kurzoch :)

Kurzy, ktoré poriadame sú intenzívne (denná výuka od 8:30-15:00) prípadne podľa dohody, dokážeme byť flexibilní tzn. pokiaľ ste zamestnaná a nemôžete chodiť na kurz každý deň vieme Vám kurz ušiť aj na mieru s dátumami ako Vám to bude vyhovovať, avšak odporúčame si nerobiť veľké prestávky medzi sedeniami aby ste sa mohli zlepšovať a napredovať ako v technike tak vo vedomostiach.

Kurzy prebiehajú v malých skupinkách pod neustálym dohľadom skúsených lektorov. Po absolvovaní rekvalifikačného kurzu vo všetkých troch moduloch Manikúra + nechtová modelácia UV GÉLOM + nechtová modelácia AKRYLOM si môžte na základe získaného osvedčenia otvoriť živnosť ako Manikér alebo sa v tejto oblasti zamestnať.  Dlhoročné skúsenosti, vysoká odbornosť, individuálny a profesionálny prístup a stovky našich úspešných absolventov sú zárukou vašej správnej voľby práve pre naše školiace stredisko. Naši absolventi získavajú komplexné teoretické i praktické zručnosti. Naším cieľom je, aby sa absolventi stali v oblasti nechtového dizajnu a manikúry profesionálmi a boli schopní ponúknuť svojim klientom široké služby. Bezplatné dodatočné poradenstvo pre absolventov je samozrejmosťou.

TERMÍNY

18.4 – podľa dohody. Každý absolvent akreditovaného kurzu musí absolvovať 18 sedení (1 sedenie = 1 modelácia nechtov) ak nemáte nechtovú modelku nevadí, pracujeme snajmodernejšími pomôckami okrem iného aj s Nail Trenažérom ale každej absolventke doporučujeme si priniesť aspoň 1 živú modelku na 4- 5 deň kurzu aby sama videla ako techniku zvláda a ako dlho jej modelácia nechtov vydrží.
CENA AKREDITOVANÉHO KURZU MANIKÚRA= 450,- €

(vrátane DPH) ak absolvent absolvuje všetky 3 moduly naraz Tzn. Modul A – Starostlivosť o ruky a prirodzené nechty  + Modul B Modelácia UV gélom a Modul C- Modelácia Akrylom.

Je možné absolvovať moduly aj jednotlivo, v tom prípade 1 Modul = 175 Eur(vrátane DPH) tzn. absolvovanie všetkých modulov = 525Eur s DPH. V prípade absolvovania iba niektorých modulov dostáva absolvent Certifikát s konkrétnym modulom ktorý absolvoval, ak by si chcel otvoriť živnosť alebo sa zamestnať musí mať absolvované všetky moduly.

iba absolvovaním všetkých modulov získava absolvent súbor vedomostí a zručností podľa najnovších hodnotiacich štandardov pre povolanie MANIKÉR/MANIKÉRKA na základe ktorých dostáva Osvedčenie Akreditované MŠ SR .

Cena zahŕňa:  učebné skriptá, učebný a spotrebný materiál, ľahké občerstvenie (nezahŕňa obedy), osvedčenie s akreditáciou MŠ SR, následné poradenstvo

PODMIENKY PRE ÚČASŤ:

 •   záloha vo výške 100,- € – zaplatená najneskôr 10 dní pred termínom kurzu. Zvyšná cena kurzovného uhradená najneskôr v deň zahájenia kurzu ráno.

TEORETICKÁ ČASŤ ZAHŘŇA:

 • základy anatómie, fyziológie, dermatológie, kožné choroby, dekontaminácia, starostlivosť o prirodzené nechty, starostlivosť o pokožku rúk, úvod do nechtovej modelácie, modelácia nechtov UV gélom, druhy gélov, ich použitie, pomôcky, hygiena a ochrana pri práci, organizačné, ekonomické a právne informácie.

PRAKTICKÁ ČASŤ ZAHŘŇA:

 • ošetrenie prirodzených nechtov
 • ošetrenie pokožky rúk
 • suchá manikúra, japonská manikúra
 • modelovanie nechtov UV gélom, akrylom

technické postupy:

 • 1. spevnenie, modelovanie, predlžovanie prirodzených nechtov na tipy na šablóny
 • 2. francúzska manikúra permanent, práca s kamuflážnymi gélmi
 • 3. úprava a dopĺňanie namodelovaných nechtov
 • 4.  snímanie modelácie
 • 5. lakovanie, nanášanie gél laku na modeláciu
 • 6.  praktické precvičovanie

Počas celého kurzu majú účastníci k dispozícii všetok potrebný materiál pre výuku.

FORMA ZÁVEREČNEJ SKÚŠKY:  Po úspešnom absolvovaní kurzu obdržíte osvedčenie  pre daný odbor (Manikúra ) s akreditáciou Ministerstva školstva. Na základe osvedčenia sa môžete zamestnať v danej oblasti a získavať potrebnú prax. Kvalita a hĺbka poskytnutých informácií a získaných zručností na rekvalifikačnom kurze Vám pomôžu v sebaistom rozbehu do nechtového dizajnérstva, treba dať však dôraz na to, že dobrých nechtových dizajnérov z Vás urobí až prax a ďalšie zdokonaľovanie sa. V tejto fáze sú Vám k dispozícii naše služby vo forme poradenstva.

ĎALŠIE INFORMÁCIE:
Cena kurzu zahŕňa osvedčenie, učebné skriptá, malé občerstvenie, modelačný materiál používaný pri výuke. Cena nezahŕňa modelačný materiál pre domáci odber – základnú výbavu. Nie je podmienkou základnú výbavu pre nechtovú modeláciu zakúpiť priamo na kurze. Avšak z hľadiska efektívnosti kurzu odporúčame si túto výbavu zakúpiť, aby ste sa mohli v čo najkratšom čase v tomto odbore zdokonaľovať a využívať čerstvo nadobudnuté znalosti.

Platbu za kurz prípadne tovar je možné uhradiť v hotovosti alebo prevodobným prevodom. Záloha na kurz sa uhrádza prevodom na účet najneskôr 10 dní pred termínom kurzu č. účtu je 2629824946/1100 do poznámky napíste  vaše meno a dátum narodenia.

V prípade, že si zakúpite základnú výbavu priamo na kurze, bude Vám poskytnutá na tento tovar ZĽAVA 10%.

PRIHLÁŠKA: Záväznú prihlášku zasielajte e-mailom na info@nailfashion.sk

Škol.centrum Nail Fashion Prihláška- Ponuka kurzov

Zálohu 100,- eur môžete zaplatiť alebo na základe predfaktúry platbou cez účet.
Kontakt: 0915 350 347