De Lux Snow White 4 g

NOVINKA
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: na sklade
6.73 bez DPH
8.08 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

  • Stredne hustá konzistencia
  • Kryštáliková štruktúra- ľahko kontrolovateľný
  • Nesteká
  • Dokonale vytvrdne aj pri hrubšej vrstve
  • Doba vytvrdenia v UV Lampe(36w)- 3min., LED-20sec, CCLF- 70sec.

Extra TIP: Keď robíte krátke  salónové nechty na šablónu pri tomto géli nepotrebujete spodnú vrstvu Clear gélu ani vrchnú vrstvu Clear gélu na prekrytie prechodu. Po nasadení šablóny si vymodelujte nechtové lóžko kamuflážnym gélom, vyformujte smile líniu a pod nu následne nanesiete biely De Lux Snow White gél v primeranej vrstve. Po vytvrdení nechet spilníkujete veĺmi jemným pilníkom (180 - jemnejší) do požadovaného tvaru,nie je potrebné prekrývať Clear gélom, nanesie sa iba vrchný lesk. Pozrite Step by Step nižšie.

Step by Step

1 Nanes Nail Prep a Primer (a/alebo bezkyselinový Primer) na prirodzený nechet.

2 Nasaď šablónu. Nanes veľmi tenkú vrstvu Bond Booster podkladového Gélu a “vmasíruj” gél so štetcom do nechtového lôžka. Neyotieraj disperzný film po vytvrdení.

3 Vytvor predĺžené nechtové lôžko s Deluxe Camuflážnym gélom. Po vytvrdení nanes Delux Natural Gél od kutikuly k vytvoreniu ešte prirodzenejšieho vzhľadu predlžovanému nechtovému lôžku.

4 Odstráň disperzný film po vytvrdení gélu. Vytvaruj smile líniu pomocou pilníka. Odstráň prach a nanes Deluxe Snow White gél k línii Smile.
nechaj vytvrdiť bielý gél. Po odstránení šablóny môže ostať zvyšok bieleho gélu na šablóne kedže nenanášame biely gél na Clear gél ale priamo na šablónu.Vlož necht späť do U.V lampy (bez šablóny) na ďalšiu minútu, aby sa mohoa biela časť dokonale vytvrdiť aj zo spodnej časti.

5 Očisti nechty po vytvrdení. Opracuj nechty s veľmi jemným pilníkom (maximálne 180 alebo aj s jemnejším) na dosiahnutie želaného tvaru a na záver nanes lesk. (Luxury Glossy Finish Gél alebo Colour me! Podklad/Vrchný).

Poznámka: Použitie Delux Snow White gélu je absolútne totožné ako pri iných bielych géloch na Francúzsku manikúru. Extra tipy a priložená Step - by-step séria iba zdôraznňuje unikátne vlastnosti tohto biéleho gélu poukazujúc na alternatívne možnosti jeho použitia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De Lux Snow White Step by Step Mystic Nails

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom