FLAKES EFFECT TOP GEL - Silver FLAKES

Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: na sklade
7.08 bez DPH
8.50 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať


VLOČKOVÝ EFEKT TOP GÉL - ZLATÉ VLOČKY
Pružný vrchný gél bez čistenia s najmodernejšími účinkami. S pridanými zlatými vločkami, ktoré ponúkajú úžasné odlesky. Odolná vrstva si zachová svoj lesk na vylepšených nechtoch celé týždne. Perfektný tip: Pokojne skombinujte vrchné gély alebo ich primiešajte do farieb gél laku s trochou LacGel Base/Top Clear #000 – základný a vrchný gél (lesklý) a na záver naneste vrstvu vrchného gélu Flakes Effect. Doba vytvrdzovania: UV/LED: 1 minúta. PREČO TOTO MILUJEME?
Poskytuje nechtové umenie, dizajnové efekty a špičkový lesk v jednom kroku. Akákoľvek farba gél laku môže byť zvýraznená trblietavým leskom. Má stredne hustú konzistenciu, takže sa nesťahuje z okrajov a ani do nich nezateká. Vzhľadom na svoju flexibilitu je možné ho použiť aj ako vrchný gél na gél lak a farebné gély. Ide o nečistiaci produkt, takže vám uľahčí prácu v salóne. Lesklý povrch si zachová až 3-4 týždne.
AKO POUŽIŤ?
Po vytvrdnutí gél laku použite v jednej vrstve alebo ho naneste priamo na vypilované a oprášené vylepšenia nechtov. Nie je potrebné žiadne čistenie. Vytvrdzuje do lesku, takže nie je
potrebné nanášať extra vrstvu vrchného gélu. NOVINKA V ROKU 2021 – NOVÝ DIZAJN FĽAŠE GEL POLISH A X-BRUSH Naša nová a vylepšená fľaštička na gél lak a štetec už nie sú exkluzívne pre rad gélových lakov LaQ X, takže iné produkty môžu ťažiť z X-Brush, ktorý je ideálny pre ruskú techniku ​​„suchého štetca“. Čo je na tom také zvláštne? Vyskakovací farebný displej na uzávere fľaše: Na vyskakovacom displeji môžete predviesť skutočnú farbu, takže po otvorení zásuvky je ľahké nájsť farby vo vašej zbierke. Protišmykový matný uzáver fľaše: Protišmykový uzáver zaručuje lepšie uchopenie pre vaše pohodlie. X-Brush: Presne zastrihnuté štetiny sa dokonale rozprestierajú a umožňujú pohodlnú aplikáciu laku na nechty. Nový dizajn fľaše: Elegantný dizajn so širším tvarom pre pohodlnejšie uchopenie. Upozornenie: Gél lak pred použitím premiešajte špachtľou alebo fľaštičku pretrepte, aby sa zabezpečilo rovnomerné rozloženie pigmentu.