Polyakrygel Clear 15g

Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: na sklade
15.75 bez DPH
18.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať


DOKONALÝ AKRYLGÉL - 15G Ľahkosť gélových nechtov v kombinácii s pevnosťou akrylových nechtov. Extrémne hustý, no ľahko tvarovateľný tak dlho, ako je potrebné. Tento produkt kombinuje výhody gélových a akrylových stavebných materiálov: použiteľný v niekoľkých krokoch,
zostáva na mieste, ľahko sa piluje a vytvrdzuje v UV aj UV/LED lampách. AcrylGel poskytuje vynikajúcu priľnavosť a ako základ vyžaduje iba tekutý základný náter.
Je ideálny pre rýchlu a efektívnu prácu v salóne, je rovnako vhodný na vytvrdzovanie prírodných nechtov a tvarovanie predlžovania nechtových tvarov aj špičiek. DOKONALÝ TIP: Ak sa AcrylGel začne lepiť na štetiny, ponorte kefku do Perfect AcrylGel Solution. Upozornenie: Vyhnite sa nadmernému používaniu, pretože môže AcrylGel príliš zriediť,
čo môže viesť k odlupovaniu AcrylGelu z nechtu.
Použite silikónový nástroj Art & Corrector Pen, aby ste predišli náhodnému posunutiu nechtovej formy a minimalizovali odpad.
Bez použitia nadmerného tlaku jednoducho natočte AcrylGel na nechtovú platničku na tvarovanie. FÁZA: jednofázová | VÝROBA TEPLA: vysoká | ČAS VYTVRDENIA: UV 4–5 min., UV/LED 2 min. VEZMITE PROSÍM NA VEDOMIE: Zmena dizajnu je prebiehajúci proces, takže produkt môže stále doraziť v starom obale.