Sensitive Base Gel - Hypoalergénny HEMA FREE 7g

Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: na sklade
11.56 bez DPH
13.87 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Sensitive Base Gel – hypoalergénny a bez HEMA je osvedčený hypoalergénny podkladový gél na nanášanie štetcom, certifikovaný akreditovaným medzinárodným laboratórnym testom! *

Produkt bez HEMA!

Problematické nechty? Poď sem! Pre náš Sensitive Base Gel nie je žiadna výzva! Tento úplne nový základný gél funguje ako LEPIVO medzi prírodným nechtom a ktorýmkoľvek z našich tvarovacích gélov (Classic Line, Evolution Line, Luxury Line).

Použitie:

Jemne napilujte prírodný necht pufrom a použite Nail Prep a potom Primer (a/alebo Acid Free Primer) na chemickú prípravu prírodného nechtu. Naneste veľmi tenkú vrstvu Sensitive Base Gel a pomocou štetca gél „vmasírujte“ hlboko do vlákien prírodného nechtu. Kefku na hrdle fľaštičky vždy poriadne očistite a pracujte s čo najmenším množstvom gélu. Po vytvrdnutí neodstraňujte lepkavé zvyšky.

Extra tip:

Sensitive Base Gel sa nevsakuje, ale ak klient netrvá na odstránení gél-laku vsiaknutím, odporúčame použiť tento „lepiaci gél“ pred aplikáciou gél-laktu. Použite v prípade špecificky problematických nechtov ako podklad pred Base/Lesk. Po nanesení a vytvrdnutí Sensitive Base Gel je proces aplikácie gél-lak a použitie Base/Gloss a farby rovnaké ako zvyčajne. Samozrejme, že použitie Nail Prep and Primer (a/alebo Acid Free Primer) pred aplikáciou Sensitive Base Gel je tiež nevyhnutné na chemickú prípravu prírodných nechtov.

UV lampa: 3 minúty
LED lampa: 20 sekúnd

 

 

*Hypoalergénny test zahŕňa testovanie produktu počas 48-72 hodín na minimálne 40 ľuďoch, u ktorých sa predtým prejavili alergické príznaky. Testovacími dobrovoľníkmi sú všetci ľudia trpiaci atopickou dermatitídou, inou kontaktnou dermatitídou (kontaktná dermatitída, kontaktný ekzém) alebo precitlivenosťou na inú kozmetiku, domáce a čistiace prostriedky, iba podráždením pokožky!

Počas testu bolo zaznamenaných 0 (nula!) prípadov podráždenia, senzibilizácie alebo alergických reakcií, výsledkom čoho je oficiálna hypoalergénna klasifikácia produktu, čo znamená, že je možné ho legálne a správne používať.

Výsledky testov si môžete pozrieť tu!

Chcete sa ponoriť hlbšie do sveta hypoalergénnych produktov bez obsahu HEMA?

Potom je pre vás určené video nižšie, kde vám Laci Gyimesi, generálny riaditeľ Mystic Nails, osobne povie, čo nevyhnutne potrebujete vedieť:


https://youtu.be/Q72uIAcRpSQ