BOND GEL VITAMINE - Base gelm s vitamínom 15ML

Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: na sklade
11.63 bez DPH
13.95 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

BOND GEL VITAMINE+ - ZVYŠUJÚCI PRIĽNAVOSŤ, FLEXIBILNÝ ZÁKLADNÝ GÉL S VITAMÍNMI

Tenký, univerzálny základný gél na zvýšenie priľnavosti rôznych materiálov na vylepšenie nechtov, čím sa minimalizuje možnosť odlepenia od prirodzeného povrchu nechtov. 
Vytvára tenšiu a ľahšie rozpustnú vrstvu ako tradičné bázy a zároveň chráni nechty. Poskytuje pevnú priľnavosť aj na problematické povrchy nechtov. VÝHODY PRODUKTU: Tenká textúra Dych tenký základ Flexibilné Rozpustný Napomáha priľnavosti, bráni odlepeniu Ochranná vrstva nechtov: tenšia ako tradičné bázy a rozpustnejšia Obsahuje vitamín VÝROBA TEPLA: žiadna | ČAS VYTVRDENIA: UV 2–3 min., UV/LED 30–60 sek. POVRCH PO ZLEPENÍ: Po nalepení sa vytvorí minimálne vyzrážaná disperzná vrstva. Nie je potrebné ho fixovať, ak je na povrch nanesený iný gél alebo gél lak.
Ak zostane sama od seba alebo sa na ňu dostane lak na nechty, treba to opraviť. Po zafixovaní nie je jeho povrch lesklý, ale matný a drsný, takže perfektne drží. ODSTRAŇOVANIE: Rozpustný, takže po načechraní povrchu ho možno rozpustiť acetónom / odstraňovačom umelých nechtov. PERFEKTNÝ TIP: Na extrémne problematické nechty použite tužidlo po nanesení Bond Gelu Vitamín+. UPOZORNENIE: Chráňte pred teplom a svetlom (vrátane prirodzeného UV žiarenia vstupujúceho do okna). Odporúčané len na profesionálne použitie. Používajte len podľa vyššie uvedeného návodu.