Sem zadajte názov produktu

Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: na sklade
11.67 bez DPH
14.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

TVRDIVÝ GÉL – FLEXIBILNÝ ZÁKLADNÝ GÉL S VLASTNOSTI VYTVRDZUJÚCI NECHTY (VHODNÝ NA PREDLŽOVANIE NECHTOV, GÉLOVÝ LAK ALEBO AKO SAMOSTATNÝ PRODUKT)
Stredne hustý, rozpustný základný gél (na predlžovanie nechtov a nanášanie gél laku) s vlastnosťami vytvrdzovania nechtov. Flexibilné a ohybné, aby sa ľahko prispôsobil pohybu prírodných nechtov.
Chráni prirodzené nechty pred nárazmi a poškodením. Vyhladzuje nerovné povrchy nechtov. Vhodné na korekciu tvaru nechtov a opravu mierne odlomených nechtových kútikov. Uľahčuje rast dlhších prírodných nechtov, zabraňuje obhrýzaniu nechtov a chráni necht pred štiepením a praskaním. Výhody: Stredne hustá konzistencia Flexibilné a ohybné, aby sa ľahko prispôosobil pohybu prírodných nechtov Vlastnosti na posilnenie nechtov Ochrana pred mechanickým nárazom Umožňuje úpravu nechtov Vyhladzuje nerovné povrchy nechtov (vytvrdzuje do hladka) Vhodné na predlžovanie krátkych nechtov
UPOZORNENIE: Výrobok umožňuje len veľmi krátke predĺženie nechtov s použitím nechtovej formy, pretože vysoko flexibilný materiál poskytuje len minimálnu podporu. VÝROBA TEPLA: žiadna ČAS VYTVRDENIA: UV lampa: 2–3 minúty, UV/LED lampa: 30–60 sekúnd POVRCH PO VYTVRDENÍ: Povrch má po vytvrdnutí lepkavú vrstvu. Čistenie je potrebné, ak ho používame ako samostatný produkt alebo základ laku na nechty. Pri použití ako gél alebo gél lak
nie je potrebné žiadne čistenie. Po vyčistení zostáva povrch matný a hladký. ODSTRAŇOVANIE: Je rozpustný, takže po predpilovaní ho možno odmočiť acetónom alebo odstraňovačom umelých nechtov.
UPOZORNENIE: Chráňte pred teplom a slnečným žiarením (vrátane prirodzeného UV žiarenia prechádzajúceho cez okná). Pre profesionálne použitie. Používajte len podľa návodu.
TIPY NA POUŽITIE PRODUKTU:
Gél lak / LacGel základ: poskytuje pevnejšiu, hrubšiu, hladšiu, pružnejšiu a ohybnejšiu vrstvu ako bežné základy.

Gél na spevnenie nechtov: Odporúča sa ako samostatný prípravok na spevnenie prírodných nechtov alebo ako podklad pod gél lak alebo lak na nechty, tiež na pedikúru a manikúru. Zvyšuje trvácnosť 
naneseného laku na nechty. Chráni prírodné nechty pred nárazmi a mechanickým poškodením. (Nielen, že vytvára tenkú ochrannú vrstvu ako Bond Gel Vitamine+, ale tiež posilňuje necht podporujúci rast nechtov, pričom zabraňuje obhrýzaniu nechtov a chráni nechty pred štiepením a praskaním.) Je neuveriteľne pružný a ohybný, takže sleduje pohyb prirodzených nechtov. Vyživuje prirodzené nechty vitamínmi. Ak sa používa ako samostatný produkt a pred pilovaním, po vytvrdnutí zotrite lepivú vrstvu čističom gélu. Mierne vyrovnáva povrch nechtov: Pri aplikácii na problematické nechty (napr. nechty lyžicou (koilonychia)) pomáha vyrovnať povrch a poskytuje hladkosť po vytvrdnutí. Mierne úpravy tvaru nechtov: vhodné na fixáciu odlomených alebo popraskaných nechtov a náhradu odlomeného kútika nechtov Krátke predlžovanie nechtov: Výrobok umožňuje len veľmi krátke predlžovanie nechtov pomocou nechtovej formy, pretože pružný materiál poskytuje len minimálnu podporu.