NAIL BONDING - ACID PRIMER 15ML

Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: na sklade
6.00 bez DPH
7.20 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

KYSELNÝ ZÁKLADNÝ ZÁKLADNÝ ZÁKLADNÝ KVAPALNÝ ZÁKLAD
POZOR!

Kryštalizácia môže nastať v dôsledku chladných poveternostných podmienok alebo skladovania v chlade. 
To je normálne a nespôsobuje to problém s kvalitou materiálu. V tomto prípade je dôležité ju neotvárať, pretože kefka sa zlomí.
Odložte ho na teplejšie miesto a otvorte až vtedy, keď nadobudne tekutý stav. Odporúča sa skladovať pri izbovej teplote. Obsahuje kyselinu a má výrazný štipľavý zápach a odstraňuje väčšinu vody a tuku z prírodnej nechtovej platničky, aby sa dosiahla ešte lepšia priľnavosť.
Nechajte úplne vyschnúť, potom naneste Perfect Bond Primer alebo základný gél (napr. Bond Gel Vitamine+, Elastic Hard Gel). Dôrazne sa odporúča pre klientov s spotenými a vlhkými rukami. Výhody: neuveriteľná adhézia odporúčané špeciálne pre spotené, vlhké ruky Dôležité! Tento produkt je žieravý, preto sa vyhýbajte akémukoľvek kontaktu s pokožkou. POZOR! Mal by sa aplikovať iba na prírodné nechty. Neaplikujte na vylepšenia nechtov. Uchovávajte pri izbovej teplote, napr skladovanie v chlade môže spôsobiť kryštalizáciu. Odporúčaný spôsob aplikácie: namočte štetec na papier predtým, ako sa dostanete na nechtovú platničku. Uistite sa, že je len na prírodnej nechtovej platničke, nie na žiadnych zvyškoch. Po úplnom zaschnutí možno aplikovať Bond Primer.